← Terug naar overzicht: Ouderen

Sporten met Parkinson en MS

Activiteiten

Sporten met Parkinson en MS in de Gemeente Edam-Volendam

Blijf in beweging op een manier die bij jou past! Onze wekelijkse sportlessen voor mensen met Parkinson en MS zijn speciaal afgestemd op ieders mogelijkheden. Onder begeleiding van ervaren trainers werk je aan balans, coördinatie, kracht en flexibiliteit — in een veilige en gezellige sfeer.

De lessen zijn laagdrempelig en aangepast aan jouw tempo en niveau. Naast bewegen is er ook ruimte voor plezier en contact met anderen.

We starten twee keer per jaar met nieuwe instapmomenten, zodat je op een fijne manier kunt kennismaken met de groep en het programma.

Het eerst volgende instapmoment is 11 maart 2026.

👉 Doe mee en ontdek hoeveel energie bewegen kan geven! Meer info of inschrijven, neem contact met ons op.

Klaar voor een kennismaking?

Andere bekeken ook deze activiteiten

SportClub X-tra

Ontdek wat SportClub X-tra te bieden heeft. Kinderen leren op een laagdrempelige manier verschillende sporten

A1Test

Cognitieve Fitness in de Gemeente Edam-Volendam Wij zijn trots om de uitvoering en coördinatie van

Next level

Next level Wij vinden het belangrijk dat elk kind op zijn of haar niveau kan

Inschrijfformulieren voor activiteiten

Vul onderstaand formulier voor het aanmelden voor de activiteit: Sporten met Parkinson en MS
Keuze activiteit *
Waar wilt u zich voor aanmelden? *
Voorkeur locatie *
Voornaam *
Achternaam *
Adres *
Telefoonnummer *
Email *
Bericht

We nemen persoonlijk contact met u op na ontvangst van uw inschrijving