Contact opnemen

Stel uw vraag of laat een bericht achter via het contactformulier en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op indien gewenst. Wij zijn vaak buiten de deur om diverse activiteiten te verzorgen, bezoek is daarom uitsluitend op afspraak. 

 

Kom in contact met Sport-Koepel

Informatie voor of vragen aan het stichtingbestuur van Sport-Koepel kunt u sturen naar info@sport-koepel.nl of naar Jan Platstraat 24, 1132 HH Volendam.

Bezoek-/Postadres:
Heideweg 4
1132DB Volendam

Factuuradres:
Jan Platstraat 24
1132 HH Volendam

Bankrekeningnummer: NL 69 ABNA 0812 3192 22
Omzetbelastingnummer: NL008204602B01
KvK-nummer: 37148120


Onze medewerkers

 

Johan Molenaar
Operationeel Manager Sport-Koepel
Lid Programmabureau Platform voor Talentontwikkeling

T.  0299 324650
E. j.molenaar@sport-koepel.nl

Ben Zwarthoed
Verenigingscoördinator St. Jozefvereniging
 Consulent Speciale Projecten

T.  0299 324650
M.  0618 910189
E. b.zwarthoed@sport-koepel.nl

Carlo Vonk
Vakleerkracht Bewegingsonderwijs De Trimaran
 Trajectbegeleider Onderwijs KTEV

T. 0299 324650
M.  0639 035851
E. c.vonk@sport-koepel.nl

 

Demy de Groot
Consulent Sportstimulering
Buurtsportcoach Flag Football SportUtrecht 

T.  0299 324650
M.  0654 224962
E. d.degroot@sport-koepel.nl

Giel Oudejans
Consulent Verenigingsondersteuning
Consulent Ouderensport / OldStars

T.  0299 324650
M.  0613 039558
E. g.oudejans@sport-koepel.nl

Leroy Teunis
Consulent Sportbuurtwerk
Consulent Ambulant Jongerenwerk

T.  0299 324650
M.  0612 835667
E. l.teunis@sport-koepel.nl

 

Misja Castelijn
Vakleerkracht Bewegingsonderwijs
De Trimaran & De Nieuwe School

T.  0299 324650
M.  0620 114977
E. m.castelijn@sport-koepel.nl

Mike Bij ‘t Vuur
Consulent Sportstimulering & Sportbuurtwerk
Buurtsportcoach Flag Football SportUtrecht

T.  0299 324650
M. 0615 511579
E. m.bijtvuur@sport-koepel.nl

Wayne Neijhorst
Assistent Operationeel Manager
Manager IMPACT Flag Football

T.  0299 324650
M.  0655 813733
E. w.neijhorst@sport-koepel.nl

 

Nora Lasschuit
Administratie & Backoffice
Personeelsplanning

T.  0299 324650
E. n.lasschuit@sport-koepel.nl

Ronald Hein
Coördinator Gespecialiseerd Jongerenwerk 
Mede-Eigenaar L!NK Projecten

T.  0299 324650
M.  0633 203157
E. ronald@linkprojecten.nl

Dennis de Vries
Consulent Sportstimulering 
Buurtsportcoach Flag Football gemeente Amsterdam

M.  0299 324650
E. dj.vries@sport-koepel.nl