Contact opnemen

Stel uw vraag of laat een bericht achter via het contactformulier en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op indien gewenst. Wij zijn vaak buiten de deur om diverse activiteiten te verzorgen, bezoek is daarom uitsluitend op afspraak. 

 

Kom in contact met Sport-Koepel

Informatie voor of vragen aan het stichtingbestuur van Sport-Koepel kunt u sturen naar info@sport-koepel.nl of naar Heideweg 4, 1132 DB Volendam.

Bezoek-/Postadres:
Heideweg 4
1132DB Volendam

Bankrekeningnummer: NL 69 ABNA 0812 3192 22
Omzetbelastingnummer: NL008204602B01
KvK-nummer: 37148120


Onze medewerkers

 

Wayne Neijhorst
Operationeel Manager Sport-Koepel 
Lid Programmabureau Platform voor Talentontwikkeling
Manager IMPACT Flag Football

T.  0299 324650
M.  0655 813733
E. w.neijhorst@sport-koepel.nl

 

Carlo Vonk
Vakleerkracht Bewegingsonderwijs De Trimaran
Trajectbegeleider Onderwijs KTEV

T.  0299 324650
E. c.vonk@sport-koepel.nl

Dennis de Vries
Consulent Sportstimulering 
 Buurtsportcoach Flag Football gemeente Amsterdam
Senior Coach IMPACT Flag Football 

T.  0299 324650
E. dj.vries@sport-koepel.nl

 

Fiona Scherpenzeel
Consulent Sportstimulering 
Senior Coach IMPACT Handball

T.  0299 324650
E. f.scherpenzeel@sport-koepel.nl 

 

Leroy Teunis
Consulent Sportbuurtwerk
Consulent Ambulant Jongerenwerk
Trajectbegeleider Sportverenigingen KTEV

T.  0299 324650
E. l.teunis@sport-koepel.nl

 

Misja Castelijn
Vakleerkracht Bewegingsonderwijs
De Trimaran & De Nieuwe School

T.  0299 324650
E. m.castelijn@sport-koepel.nl

Mike Bij ’t Vuur
Consulent Sportstimulering & Sportbuurtwerk
Buurtsportcoach Flag Football SportUtrecht

T.  0299 324650
E. m.bijtvuur@sport-koepel.nl

Nora Lasschuit
Administratie & Backoffice
Personeelsplanning

T.  0299 324650
E. n.lasschuit@sport-koepel.nl

 

 

Ronald Hein
Coördinator Gespecialiseerd Jongerenwerk 
Mede-Eigenaar L!NK Projecten

T.  0299 324650
M.  0633 203157
E. ronald@linkprojecten.nl

 

Yassine El Hasnaoui
Consulent Sportstimulering 

T.  0299 324650
E. y.elhasnaoui@sport-koepel.nl